28. Wiktor Korecki - Krajobraz jesienny
Nr katalogowy: 28
Wiktor Korecki (1890 - 1980)
Krajobraz jesienny
olej, płótno / 40 x 80 cm
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI
- Estymacja:
9 000 - 12 000 zł ●
2 028 - 2 703 EUR
2 133 - 2 844 USD
wtorek, 24 października 2023, o godz. 19.00
Skontaktuj się z nami aby zarejestrować się na aukcję: