29. Wiktor Korecki - Krajobraz zimowy

    Wiktor Korecki
    - Krajobraz jesienny,

    Wojciech Weiss
    - Martwa natura z kwiatami, imbrykiem i filiżanką,

Nr katalogowy: 29

Wiktor Korecki (1890 - 1980)
Krajobraz zimowy

olej, płótno / 66 x 100 cm
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI

Estymacja:
12 000 - 14 000 zł ●
2 703 - 3 154 EUR
2 844 - 3 318 USD

9 000 zł*
2 028 EUR
2 133 USD

wtorek, 24 października 2023, o godz. 19.00

Skontaktuj się z nami aby zarejestrować się na aukcję: