30. Wojciech Weiss - Martwa natura z kwiatami, imbrykiem i filiżanką

    Wiktor Korecki
    - Krajobraz zimowy,

    Tadeusz Styka
    - Portret kobiety w mantylce,

Proweniencja

Nr katalogowy: 30

Wojciech Weiss (1875 - 1950)
Martwa natura z kwiatami, imbrykiem i filiżanką

olej, tektura / 45 x 33 cm (w świetle oprawy)
sygn. l. d.: W. Weiss

Estymacja:
32 000 - 38 000 zł
7 208 - 8 559 EUR
7 583 - 9 005 USD

30 000 zł
6 757 EUR
7 110 USD

wtorek, 24 października 2023, o godz. 19.00

Skontaktuj się z nami aby zarejestrować się na aukcję: