31. Tadeusz Styka - Portret kobiety w mantylce

    Wojciech Weiss
    - Martwa natura z kwiatami, imbrykiem i filiżanką,

    Włodzimierz Terlikowski
    - Białe róże,

Proweniencja

Nr katalogowy: 31

Tadeusz Styka (1889 - 1954)
Portret kobiety w mantylce

olej, tektura / 61 x 46 cm
sygn. l. d.: TADE. STYKA

Estymacja:
50 000 - 60 000 zł ●
11 262 - 13 514 EUR
11 849 - 14 219 USD

42 000 zł
9 460 EUR
9 953 USD

wtorek, 24 października 2023, o godz. 19.00

Skontaktuj się z nami aby zarejestrować się na aukcję: