37. Efraim Mandelbaum - Miasteczko

    Roman Kramsztyk
    - Pejzaż z południa Francji, ok. 1920-1922,

    Tamara Łempicka
    - Kobieta z gołębiem, 1931/1996,

Proweniencja

Warszawa, kolekcja prywatna Polswiss Art, aukcja 28.02.2012, poz. 28

Nr katalogowy: 37

Efraim Mandelbaum (1884 - 1942)
Miasteczko

olej, płótno / 61 x 47 cm
sygn. l. d.: Mandel

Estymacja:
15 000 - 18 000 zł
3 379 - 4 055 EUR
3 555 - 4 266 USD

wtorek, 24 października 2023, o godz. 19.00

Skontaktuj się z nami aby zarejestrować się na aukcję: