86. Hubert Dolinkiewicz - Pejzaż Metafizyczny XVIII/23, 2023

    Paweł Kałużyński
    - Basen z cyklu Wielki Sen, 2021,

    Alicja Domańska
    - Sacrum Profanum - Divine Energy, 2023,

Nr katalogowy: 86

Hubert Dolinkiewicz (1998)
Pejzaż Metafizyczny XVIII/23, 2023

tempera żółtkowa, płótno / 185 x 130 cm
sygn. i opisany na odwrociu z prawej strony: Hubert Dolinkiewicz / tempera żółtkowa na płótnie / 185 x 130 cm / 18.09.23 r. Łomianki z lewej strony opisany: muzyka / Miuosh / Cukier / Tau / Antom / schafter / Szpaku / Taco Hemingway / PRo8LEM / PM XVIII/23

Estymacja:
18 000 - 22 000 zł
4 055 - 4 955 EUR
4 266 - 5 214 USD

15 000 zł
3 379 EUR
3 555 USD

wtorek, 24 października 2023, o godz. 19.00

Skontaktuj się z nami aby zarejestrować się na aukcję: