87. Alicja Domańska - Sacrum Profanum - Divine Energy, 2023

    Hubert Dolinkiewicz
    - Pejzaż Metafizyczny XVIII/23, 2023,

    Jan Tarasin
    - NARODZINY PRZEDMIOTÓW XIV, 1997

Nr katalogowy: 87

Alicja Domańska (1984)
Sacrum Profanum - Divine Energy, 2023

akryl, płótno / 120 x 90 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Alicja Anna Domańska / Sacrum Profanum / Divine Energy / 2023

Estymacja:
15 000 - 20 000 zł
3 379 - 4 505 EUR
3 555 - 4 740 USD

14 000 zł
3 154 EUR
3 318 USD

wtorek, 24 października 2023, o godz. 19.00

Skontaktuj się z nami aby zarejestrować się na aukcję: