6. Czesław Borys Jankowski - Typ wójta, 1880

    Jan Matejko
    - Herb według pieczęci cechu cieśli i stolarzy, 1891 – projekt polichromii do kościoła Mariackiego w Krakowie,

    Franciszek Krudowski
    - Portret kobiety w chuście,

Proweniencja

Katowice, kolekcja prywatna

Nr katalogowy: 6

Czesław Borys Jankowski (1861 - 1941)
Typ wójta, 1880

akwarela, papier naklejony na tekturę / 26,5 x 21 cm
sygn. l.d.: C. B. Jankowski 80. u dołu autorski napis: A. Kle[czk]owskiemu na pamiątkę d. 5.VII.98.

Cena wywoławcza:
7 000 zł
1 625 EUR
1 773 USD

Estymacja:
8 000 - 10 000 zł
1 857 - 2 321 EUR
2 026 - 2 532 USD

Aukcja Dzieł Sztuki

wtorek, 19 marca 2024, o godz. 19.00

1 - 19 marca 2024