7. Franciszek Krudowski - Portret kobiety w chuście

    Czesław Borys Jankowski
    - Typ wójta, 1880,

    Luna Amalia Drexlerówna
    - Homo sapiens, ok. 1900 (odlew współczesny),

Proweniencja

Nr katalogowy: 7

Franciszek Krudowski (1860 - 1945)
Portret kobiety w chuście

sangwina, papier / 52 x 41 cm
sygn. p.d.: F. Krudowski

Cena wywoławcza:
2 000 zł
465 EUR
507 USD

Estymacja:
2 500 - 3 500 zł
581 - 813 EUR
633 - 887 USD

4 800 zł
1 114 EUR
1 216 USD

Aukcja Dzieł Sztuki

wtorek, 19 marca 2024, o godz. 19.00

1 - 19 marca 2024