47. Stefan Hanćkowiak - Czarna dziura 1; Czarna dziura 2 (dyptyk), 2013

    Andrzej Franaszek
    - Wspomnienie z dzieciństwa, 2013,

    Gossia Zielaskowska
    - Blue Letter, 2013,

  opisany na odwrocie: Czarna dziura - Stefan Hanćkowiak 2013 (na każdym elemencie)

(ur. 1980 r.) obronił dyplom na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Zielonogórskiego. W swojej twórczości operuje wymyślonymi postaciami Bombla i Glizdy. Laureat III nagrody 38. Biennale Malarstwa Bielska Jesień (2007). Finalista III Konkursu Sztuki Młodych “Przeciąg” w Szczecinie (2011). Ważniejsze wystawy: Viakunst and Squater Vitrine, "ZBK vs STJOPA", Rotterdam (2005); "U Jadźki", Zielona Góra (2006); PGR ART, "Najpierw smutna a potem płacze", Gdańsk (2007); Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej, "Rybie oko", Słupsk (2008); The Roxy Art House, A letter from faraway, Edinburgh (2009).

Nr katalogowy: 47

Stefan Hanćkowiak (1980)
Czarna dziura 1; Czarna dziura 2 (dyptyk), 2013

olej, płótno / 2 x (40x40) cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 400 zł
335 EUR
463 USD

X Aukcja Sztuki Najnowszej

25 marca, 2014 r. godz. 19.00