65. Erna Rosenstein - Prześwit

    Erna Rosenstein
    - Krajobraz kosmiczny, 1982,

    Stanisław Fijałkowski
    - 7.I.60, 1960

Proweniencja

Zakup od męża artystki Artura Sandauera

Nr katalogowy: 65

Erna Rosenstein (1913 - 2004)
Prześwit, 1968

olej, płótno / 58 x 69 cm
p.d.: E. Rosenstein 1968
E. ROSENSTEIN „PRZEŚWIT” 58 X 69 1968

Estymacja:
150 000 - 250 000 zł ●
34 643 - 57 737 EUR
39 165 - 65 275 USD

180 000 zł
41 571 EUR
46 998 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 12 MARCA 2019

12 marca 2019 r. godz. 19.00

+48 (22) 628 13 67