64. Erna Rosenstein - Krajobraz kosmiczny, 1982

    Ryszard Winiarski
    - Chance in game for two / Chance in game for one, 1986,

    Erna Rosenstein
    - Prześwit, 1968

Proweniencja

Agra Art, aukcja 26.09.2004, poz. 82.

Poznań, Galeria Piekary, Fundacja 9/11 Art Space,
Kobiety nowoczesne, 8.05–12.06.2015.

Nr katalogowy: 64

Erna Rosenstein (1913 - 2004)
Krajobraz kosmiczny, 1982

olej, sklejka, płyta pilśniowa obłożona czarnym aksamitem / 53 x 54,5 cm obraz bez autorskiej ramy 40 x 40 cm
sygn. p.d.: E. Rosenstein 1982 na odwrocie: Krajobraz kosmiczny (białą kredką) oraz: 1982, niżej ołówkiem: 40 x 40

Estymacja:
70 000 - 90 000 zł ●
16 167 - 20 786 EUR
18 277 - 23 499 USD

60 000 zł
13 857 EUR
15 666 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 12 MARCA 2019

12 marca 2019 r. godz. 19.00

+48 (22) 628 13 67