27. Tadeusz Styka - PORTRET CHŁOPCA Z PSEM

    Kazimierz Sichulski
    - Krzysia pod choinką, 1919,

    Wojciech Weiss
    - Kwiaty, ok. 1905,

Proweniencja

Dom Aukcyjny Polswiss Art, aukcja 8.12.2015, poz. 29.

Nr katalogowy: 27

Tadeusz Styka (1889 - 1954)
PORTRET CHŁOPCA Z PSEM

pastel, papier / 134 x 90 cm
sygn. lewy bok: TADE. STYKA

Estymacja:
70 000 - 90 000 zł ●
16 167 - 20 786 EUR
18 277 - 23 499 USD

60 000 zł*
13 857 EUR
15 666 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 12 MARCA 2019

12 marca 2019 r. godz. 19.00

+48 (22) 628 13 67