23. Łukasz Patelczyk - Melancholia

    Kamila Model
    - Tajemniczy Ogród, 2014

    Paweł Szanajca
    - Sous les toits Paris, 2008

(ur. 1986 r.) student V roku Wydziału Malarstwa Gdańskiej ASP. Studiuje w pracowni prof. T. Miszkin oraz pracowni intermedialnej prof. W. Czerwonki. Brał udział w zbiorowej wystawie pracowni dyplomowych ASP w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym (2010), w wystawie Sztuki Polskich Współczesnych Artystów i Artystek w Galerii Rio 10 w Burgos w Hiszpanii w ramach współpracy między kandydatami do miana Europejskiej Stolicy Kultury 2016 (2011), Enviamed de Polonia, Can Ginebreda w Porqueres w Hiszpanii (2011), wystawie pokonkursowej Artystyczna Podróż Hestii w Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie (2011), Międzynarodowym Festiwalu Młodej Sztuki - IFYart" w Słonecznikach/Wilnie/Ejszyszkach na Litwie (2011). Laureat nagrody specjalnej 10 edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii (2011). Jego prace znalazły się na Przeglądzie Młodej Sztuki "Świeża Krew" w Galerii Socato we Wrocławiu (2012).

Nr katalogowy: 23

Łukasz Patelczyk (1986)
Melancholia, 2013

olej, płótno / 60 x 50 cm
opisany na odwrocie: „Melancholia” 2013 Łukasz Patelczyk

Cena wywoławcza:
2 000 PLN

Estymacja:
3 000 - 5 000 PLN

3 000 PLN

XV Aukcja Sztuki Najnowszej

15 września, 2015 r. godz. 19.00