33. Agnieszka Sandomierz - Bez tytułu

    Filip Gruszczyński
    - Struś i Delfin, 2015

    Tomasz Milanowski
    - Bez tytułu, 2014

(ur. 1978 r.) studiowała na warszawskiej ASP na Wydziale Malarstwa w latach 1998-2003. Dyplom z wyróżnieniem otrzymała w 2003 r. u prof. W. Szamborskiego, aneks z malarstwa ściennego zrobiła u prof. E. Tarkowskiego. W 2005 r. stypendystka Ministra Kultury i Sztuki. Od października 2005 r. pracuje na stanowisku asystenta na Wydziale Malarstwa warszawskiej ASP. Autorka wystaw indywidualnych m.in.: Galeria Aneks, Warszawa (1999), Okolice ciała, Piwnice Zamku Ujazdowskiego, Warszawa (2003), Malarstwo, Galeria Nizio, Warszawa (2005), The Way Young Lovers Do, Galeria ART, Warszawa (2005), Wenus i Inni, Galeria Promocyjna, Warszawa (2005), Psy górą, Galeria Schody, Warszawa (2006), Galerie Vent d’Est, Bordeaux, Francja (2006), Feministisk Eros, Mitteleuropa, Sztokholm, Szwecja (2006), Malarstwo, Galeria Nova, Poznań (2006), The Limits of Intimacy, Anya Tish Gallery, Houston, USA (2007), Jacy jesteśmy i jacy chcielibyśmy być, czyli sceny z życia codziennego, Miejska Galeria Sztuki, Częstochowa (2007), Malarstwo, Salon 49, Warszawa (2008).

Nr katalogowy: 33

Agnieszka Sandomierz (1978)
Bez tytułu, 2014

tempera, płótno / 40 x 40 cm
opisany na odwrocie: Agnieszka Sandomierz, 2014

Cena wywoławcza:
3 000 PLN

Estymacja:
4 000 - 6 000

XV Aukcja Sztuki Najnowszej

15 września, 2015 r. godz. 19.00