56. Maciej Pytel - Podróże ślimaków - w poszukiwaniu tożsamości, 1994

    Przemysław Cerebież-Tarabicki
    - Spokój, 2013,

    Alina Dorada-Krawczyk
    - Pomiędzy, 2013,

(ur. 1947 r.) w latach 1971-1976 studiował na krakowskiej ASP, w pracowniach prof. Z. Grzybowskiego i prof. A. Marczyńskiego. Dyplom zrealizował w pracowni prof. J. Sterna. Ma na koncie liczne wystawy indywidualne m.in. Kraków (1974, 1975, 1978, 1981, 2013); Bratysława (1974); Świnoujście (1974); Świdwin (1975); Koszalin (1975); Grenoble (1980); Königstein im Taunus (1995); Wiesbaden (1996).

Nr katalogowy: 56

Maciej Pytel (1947)
Podróże ślimaków - w poszukiwaniu tożsamości, 1994

olej, płótno, / 70 x 60 cm
sygn. p.d.: EMTT '94
opisany na odwrocie: Maciej Pytel EMTT Podróże ślimaków - w poszukiwaniu tożsamości

Cena wywoławcza:
1 000 zł
242 EUR