52. Rajmund Ziemski - Pejzaż 35/62, 1962

    Jerzy Tchórzewski
    - Bez tytułu, 1959-1962,

    Jadwiga Maziarska
    - Pola ryżowe, ok. 1980,

Nr katalogowy: 52

Rajmund Ziemski (1930 - 2005)
Pejzaż 35/62, 1962

technika własna, płótno / 125 x 45 cm
sygn. p.d.: ZIEMSKI 62
opisane na odwrocie: RAJMUND ZIEMSKI PEJZAŻ 35/62 125 X 45 1962 dwie nieczytelne okrągłe pieczęcie (Desa)

Estymacja:
50 000 - 60 000 zł ●
11 548 - 13 857 EUR
13 055 - 15 666 USD

51 000 zł
11 779 EUR
13 316 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 12 MARCA 2019

12 marca 2019 r. godz. 19.00

+48 (22) 628 13 67