31. Mela Muter - Pejzaż prowansalski

    Władysław Ślewiński
    - Skalne wybrzeże w Bretanii, ok. 1910,

    Mela Muter
    - Most na Rodanie, ok. 1940-45,

Proweniencja

Nr katalogowy: 31

Mela Muter (1876 - 1967)
Pejzaż prowansalski

olej, deska / 55 x 46 cm

Estymacja:
120 000 - 150 000 zł
28 038 - 35 047 EUR
31 414 - 39 268 USD