82. Erna Rosenstein - Cicho

    Tomasz Tatarczyk
    - Czarne wzgórze,

    Magdalena Abakanowicz
    - Grupa figur dziecięcych, 2008,

Nr katalogowy: 82

Erna Rosenstein (1913 - 2004)
Cicho

technika własna, olej, płyta / 42 x 33,5 cm
sygn. p.d.: E.Rosenstein oraz na odwrocie: Cicho E.Rosenstein

Estymacja:
25 000 - 35 000 zł ●
5 593 - 7 830 EUR
6 632 - 9 284 USD