8. Kamil Jaczyński - Saturday Night Fever, 2020

    Aleksandra Prusinowska
    - Prysznic, 2020,

    Daniela Jauregui
    - Where is the beautiful heaven, 2020 ,

Kamil Jakuza Jaczyński – artysta plastyk zawodowo związany z branżą muzyczną. Animator kultury i sportu. Wykładowca i specjalista do spraw public relations i marketingu muzycznego. Członek Akademii Fonograficznej, Związku Polskich Artystów Plastyków Polska Sztuka Użytkowa i Związku Producentów Audio Video. Członek Komitetu Głównego Olimpiady Cyfrowej.

Z kulturą HipHop związany niemalże od początku jej zaistnienia w Polsce. Jeden z twórców projektu Poezja Miejska Rap zorganizowanego przez Służewski Dom Kultury i dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Promocja języka polskiego” i kampanii społeczno-edukacyjnej „Ojczysty - dodaj do ulubionych”. Współtwórca "Antologii Polskiego Rapu" wydanej nakładem Narodowego Centrum Kultury. Inicjator ogólnopolskiego cyklu paneli dyskusyjnych "Piractwo, czy dozwolony użytek" poruszających tematykę prawa autorskiego, własności intelektualnej oraz nowoczesnego modelu zarządzania kulturą.

Najczęściej z wykorzystaniem farb akrylowych i gwaszy, choć pojawia się również farba w sprayu oraz markery. Tematyka prac to przeważnie studium człowieka poddanego różnym charakterystycznym deformacjom. To kolorowy kalejdoskop emocji i charakterów będący wynikiem codziennych obserwacji przeniesionych na papier i płótno.

Nr katalogowy: 8

Kamil Jaczyński (1981)
Saturday Night Fever, 2020

akryl, marker, kolaż, płótno / 100 x 100 cm
sygn. p.d.: KJJ: SATURDAY NIGHT FEVER KAMIL JACZYNSKI WARSZAWA 2020 LOCKDOWN

Estymacja:
2 000 - 3 000 zł
446 - 669 EUR
547 - 820 USD

1 800 zł
401 EUR
492 USD

Aukcja Sztuki Nowej – Feel Good Art

26 stycznia godz. 19.00

12 stycznia – 26 stycznia