25. Olga Wolniak - Oczy wschodu, 2015

    Karolina Jaklewicz
    - Boli mnie Krzyż, 2019,

    Adam Bakalarz
    - PZG, 2020,

Olga Wolniak jest aktywną twórczo artystką, brała udział w wielu wystawach. W 2018 roku za swoją pracę w projekcie sztuki w przestrzeni publicznej "Żoliborz Artystyczny " zdobyła Nagrodę Brukalskich.  W 2020 roku,  za wybitne osiągnięcia i postawę artystyczną dla artystki polskiej, Nagrodę Marii Anto i Elsy von Freytag-Loringhoven.

Prace artystki znajdują się w zbiorach Muzeum Narodowego w Warszawie, Galerii Zachęta w Warszawie, na Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Ilany Goor w Jaffie a także w Kolekcji Fundacji Sztuki Polskiej ING i Kolekcji Sztuki Polskiej Banku PKO. SA.

Nr katalogowy: 25

Olga Wolniak (1957)
Oczy wschodu, 2015

olej, płótno / 180 x 150 cm
sygn. na odwrocie: OLGA WOLNIAK „OCZY WSCHODU" 2015 OL/PŁ 180 X 150 cm.

Estymacja:
18 000 - 20 000 zł
4 009 - 4 455 EUR
4 919 - 5 465 USD

Aukcja Sztuki Nowej – Feel Good Art

26 stycznia godz. 19.00

12 stycznia – 26 stycznia