33. Józef Rapacki - Pejzaż z brzozą, 1925

    Wiktor Korecki
    - Kaczeńce,

    Stefan Filipkiewicz
    - Upalny dzień nad morzem (Jastrzębia Góra),

Proweniencja

Polska, kolekcja prywatna kolekcja spadkobierców artysty

Nr katalogowy: 33

Józef Rapacki (1871 - 1929)
Pejzaż z brzozą, 1925

olej, tektura / 100 x 71 cm
sygn.p.d.: Józef Rapacki 1925

Estymacja:
35 000 - 45 000 zł
7 813 - 10 045 EUR
9 434 - 12 130 USD