34. Stefan Filipkiewicz - Upalny dzień nad morzem (Jastrzębia Góra)

    Józef Rapacki
    - Pejzaż z brzozą, 1925,

    Józef Rapacki
    - Odpoczynek pod gruszą, 1923,

Proweniencja

Rzeszów, kolekcja prywatna

Nr katalogowy: 34

Stefan Filipkiewicz (1879 - 1944)
Upalny dzień nad morzem (Jastrzębia Góra)

olej, płótno / 63 x 87,5 cm
sygn. p.d.: Stefan Filipkiewicz na odwrocie nalepka z wystawy zbiorowej

Estymacja:
20 000 - 25 000 zł
4 465 - 5 581 EUR
5 391 - 6 739 USD