35. Józef Rapacki - Odpoczynek pod gruszą, 1923

    Stefan Filipkiewicz
    - Upalny dzień nad morzem (Jastrzębia Góra),

    Stanisław Kamocki
    - Sandomierz, ok.1925,

Nr katalogowy: 35

Józef Rapacki (1871 - 1929)
Odpoczynek pod gruszą, 1923

olej, tektura / 51 x 63 cm (w świetle oprawy)
sygn. p.d.: JÓZEF RAPACKI 1923

Estymacja:
30 000 - 35 000 zł
6 697 - 7 813 EUR
8 087 - 9 434 USD