58. Jan Lebenstein - Figura na osi 117, 1961

    Witold Urbanowicz
    - Kwadrat, 1962,

    Lech Kunka
    - Kabaret paryski, 1952,

Proweniencja

Warszawa, kolekcja prywatna Desa Unicum, aukcja 10.12.2015, poz. 37 Nowy Jork, kolekcja prywatna

Nr katalogowy: 58

Jan Lebenstein (1930 - 1999)
Figura na osi 117, 1961

olej, płótno / 127,5 x 97 cm
sygn. l.d.: LEBENSTEIN 61

Estymacja:
250 000 - 350 000 zł ●
55 804 - 78 125 EUR
67 386 - 94 340 USD