59. Lech Kunka - Kabaret paryski, 1952

    Jan Lebenstein
    - Figura na osi 117, 1961,

    Stanisław Eleszkiewicz
    - Miastowi Nowożeńcy, 1952,

Proweniencja

Nr katalogowy: 59

Lech Kunka (1920 - 1978)
Kabaret paryski, 1952

olej, gwasz, papier, kolaż / 114 x 89 cm (w świetle oprawy)
sygn. p.d.: 52r. L. Kunka

Estymacja:
22 000 - 30 000 zł ●
4 911 - 6 697 EUR
5 930 - 8 087 USD

32 000 zł
7 143 EUR
8 626 USD