61. Andrzej Mierzejewski - Pejzaż, ok. 1949

    Stanisław Eleszkiewicz
    - Miastowi Nowożeńcy, 1952 ,

    Jerzy Mierzejewski
    - Pejzaż z drzewem,

Proweniencja

Warszawa, kolekcja prywatna Rempex, aukcja 19.12.2007, poz. 342

Nr katalogowy: 61

Andrzej Mierzejewski (1915 - 1982)
Pejzaż, ok. 1949

olej, płótno / 76,5 x 98 cm
sygn. p.d.: Andrzej Mierzejewski

Estymacja:
12 000 - 18 000 zł ●
2 679 - 4 018 EUR
3 235 - 4 852 USD