81. Jerzy Nowosielski - Murzynka na plaży, 1987

    - Portret w okularach, lata 60. XX w.,

    - Akt we wnętrzu, 1996,

Proweniencja

Warszawa, kolekcja prywatna zakup w galerii Starmach w Krakowie

Nr katalogowy: 81

Murzynka na plaży, 1987

olej, płótno / 36 x 25 cm
sygn. na odwrocie: JERZY NOWOSIELSKI 1987

Estymacja:
100 000 - 150 000 zł ●
22 322 - 33 483 EUR
26 955 - 40 432 USD