37. Emmanuel Mané-Katz - Portret kobiety, 1929

    Zygmunt Menkes
    - Martwa natura z butelką i bananami, lata 20. XX w.,

    Zygmunt Menkes
    - Martwa natura ze skrzypcami,

Nr katalogowy: 37

Emmanuel Mané-Katz (1894 - 1962)
Portret kobiety, 1929

olej, płótno / 55 x 46 cm
sygn. p.g.: Mane Katz 29

Estymacja:
18 000 - 25 000 zł ●
3 897 - 5 412 EUR
4 546 - 6 314 USD