30. Alfred Aberdam - Tancerze i anioły

    Henryk Wiciński
    - Leżąca, 1933/1934 (Siedząca dziewczyna),

    Henryk Gotlib
    - Pejzaż ze stadem owiec, ok. 1960,

Nr katalogowy: 30

Alfred Aberdam (1894 - 1963)
Tancerze i anioły

olej, płyta / 74 x 38 cm
sygn. p.d.: Aberdam

Estymacja:
10 000 - 15 000 zł ●
2 137 - 3 206 EUR
2 258 - 3 387 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 31 maja 2022

31 maja o godz. 19.00

16 maja - 31 maja 2022 r.