74. Ryszard Waśko - Bez tytułu, 2010

    Andrzej Paruzel
    - Trzy koszule, 2015,

    - Syców, 1987,

Nr katalogowy: 74

Ryszard Waśko (1947)
Bez tytułu, 2010

olej, płótno / 131 x 100,5 cm
sygn. na odwrociu: R. Wasko Untitled 2010 oraz na blejtramie R. Wasko 2010

Estymacja:
60 000 - 80 000 zł
12 821 - 17 095 EUR
13 545 - 18 059 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 31 maja 2022

31 maja o godz. 19.00

16 maja - 31 maja 2022 r.