11. Aleksander Roszkowski - Czerwone Zaćmienie

    Michał Misiak
    - Bez tytułu 4/12, 2012

    Beata Murawska
    - Wiosenny "Prezent", 2015

Nr katalogowy: 11

Aleksander Roszkowski (1961)
Czerwone Zaćmienie, 2013

olej, płótno / 100 x 100 cm
opisany na odwrocie: ALEKSANDER ROSZKOWSKI 1057 „CZERWONE ZAĆMIENIE” 2013

Cena wywoławcza:
5 000 PLN

Estymacja:
7 000 - 10 000 PLN

6 000 PLN

XV Aukcja Sztuki Najnowszej

15 września, 2015 r. godz. 19.00