8. Antoni Piotrowski - INTENCJA

    Kazimierz Pochwalski
    - LIST, 1929

    Józef Chełmoński
    - WRONY,

Nr katalogowy: 8

Antoni Piotrowski
INTENCJA, 1912

olej, płótno / 60,5 x 77,5 cm
sygn. l.d.: A. PIOTROWSKI / 1912

Cena wywoławcza:
19 000 zł
4 482 EUR
5 278 USD

Estymacja:
20 000 - 25 000 zł
4 717 - 5 897 EUR
5 556 - 6 945 USD

22 000 zł
5 189 EUR
6 112 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 12 GRUDNIA 2017

12 grudnia, 2017 r. godz. 19.00

17 listopada - 12 grudnia, 2017 r.