23. Stanisław Ignacy Witkiewicz - PORTRET ZDZISŁAWA CZERMAŃSKIEGO

    Stanisław Ignacy Witkiewicz Witkacy
    - PORTRET STANISŁAWA NIKLASA, 1920

    Stefan Filipkiewicz
    - STRUMYK LEŚNY, 1932

Proweniencja

Warszawa, kolekcja rodzinna
Warszawa, kolekcja prywatna Zdzisława Czermańskiego
zakup od artysty

Nr katalogowy: 23

Stanisław Ignacy Witkiewicz(Witkacy) (1885 - 1939)
PORTRET ZDZISŁAWA CZERMAŃSKIEGO, 1926

pastel, szary papier / 57 x 44 cm
sygn. i opisany u dołu: NP 22,23 1926 I T.B Ignacy Witkiewicz

Cena wywoławcza:
45 000 zł
10 614 EUR
12 500 USD

Estymacja:
50 000 - 70 000 zł
11 793 - 16 510 EUR
13 889 - 19 445 USD

52 000 zł
12 265 EUR
14 445 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 12 GRUDNIA 2017

12 grudnia, 2017 r. godz. 19.00

17 listopada - 12 grudnia, 2017 r.