100. Włodzimierz Pawlak - Pejzaż fabryczny, 2019

    Andrzej Nowacki
    - 05.09.03, 2003,

    - Lato / Dziennik 26VI-16VII, 2012,

Nr katalogowy: 100

Włodzimierz Pawlak (1957)
Pejzaż fabryczny, 2019

olej, płótno / 70 x 100 cm
sygn. na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK PEJZAŻ FABRYCZNY 70 X 100 2019

Estymacja:
35 000 - 45 000 zł ●
7 830 - 10 068 EUR
9 284 - 11 937 USD