101. Włodzimierz Pawlak - Lato / Dziennik 26VI-16VII, 2012

    - Pejzaż fabryczny, 2019,

    - Pałac Staszica, 2002,

Nr katalogowy: 101

Włodzimierz Pawlak (1957)
Lato / Dziennik 26VI-16VII, 2012

olej, płótno / 70 x 50 cm
sygn. na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK DZIENNIK 26 VI - 16 VII 70 X 50 LATO 2012

Estymacja:
25 000 - 30 000 zł ●
5 593 - 6 712 EUR
6 632 - 7 958 USD