18. Bronisława Rychter-Janowska - W ogrodzie

    Bronisława Rychter-Janowska
    - W salonie,

    Wojciech Weiss
    - Kobiecy akt z zegrakiem,

Proweniencja

Nr katalogowy: 18

Bronisława Rychter-Janowska (1868 - 1953)
W ogrodzie

olej, płótno / 49 x 66 cm
sygn. p. d.: B.RYCHTER-JANOWSKA

Estymacja:
15 000 - 18 000 zł ●
3 192 - 3 830 EUR
3 276 - 3 931 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 13 grudnia 2022

wtorek, 13 grudnia 2022, o godz. 19.00

25 listopada - 13 grudnia 2022 r.